KTO SME?

Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá servisom plastových a drevených okien a dverí, súčiastok a doplnkov pre okná a dvere, predajom roliet a sieťok proti hmyzu. Sme tu pre zákazníkov, ktorí si zakúpili okná a dvere od spoločností, ktoré už zanikli, alebo už nevykonávajú pozáručný servis svojich výrobkov a služieb. Našim poslaním je, aby sme Vašim oknám prinavrátili stav a funkčnosť , aby Vám slúžili ďalších mnoho rokov.
 

Poskytujeme bezplatnú revíziu okien a dverí.

 
Chceme priniesť našim zákazníkom iný druh služby ako naši konkurenti, ktorý sa líši hlavne vysokou kvalitou poskytovaných služieb, ľudským prístupom a v neposlednom rade nižšou cenou ale nie na úkor kvality. Našim zákazníkom poskytujeme 12 mesiacov záruku na servis a  24 mesiacov na materiál.

NAŠE
SLUŽBY

+ SERVIS OKIEN A DVERÍ

Pri zanedbaní údržby dochádza k opotrebeniu, netesnosti, prefukovaniu, roseniu a ťažkému zatváraniu okien a dverí. Príčinou je nenastavený prítlak, spadnuté krídlo, či nepremazané, alebo zastaralé kovanie a tesnenie.
 
Servis a údržba sa odporúča raz za 3-4 roky a pozostáva:
• Premazanie okenného kovania, čapov a rámových uzáverov resp. ich výmena
• Vycentrovanie okenných krídel tak, aby doliehali na rám
• Ošetrenie a revitalizácia resp. výmena okenného tesnenia
• Kontrola a servis resp. výmena okenných a dverových kľučiek
 
Servisnou údržbou okien a dverí predĺžite ich životnosť, predídete opravám,
a hlavne ušetríte na stratách pri vykurovaní cca 20 až 30%.

+ OPRAVA OKENNÉHO KOVANIA

Nepremazané kovanie a usadnuté krídlo spôsobuje opotrebovanie kovania. Často dochádza k prasknutiu kovania na oknách a dverách a kľučka sa pretáča dookola. Niekedy sú rámové uzávery a excentrické čapy vyšúchané a okná a dvere zle zamykajú. Vieme opraviť a vymeniť tieto značky kovania: Roto, Maco, Winkhaus, Siegenia.

+ OPRAVY A SERVIS

• Opravy a servis plastových okien a dverí a ich príslušenstva

• Opravy a servis drevených eurookien a dverí a ich príslušenstva

• Opravy a servis strešných okien a ich príslušenstva

• Opravy a servis hliníkových okien a dverí a ich príslušenstva

+ ŽALÚZIE

Horizontálne retiazkové žalúzie, ktoré sú štandardnou výbavou okien s izolačnými sklami. Farby lamiel a nosníkov žalúzii sú bežné a drevoimitačné.

Vertikálne žalúzie vhodné do kancelárskych a obývacích priestorov. Lamely rôznych typov a látok. Na výber sú látky v rôznych šírkach lamiel. Ovládanie pomocou šnúrky a retiazky.

+ VÝMENA TESNENIA

Životnosť tesnenia je 7-8 rokov a je závislá od vonkajších vplyvov ( slnko, mráz, voda a pod.) Vplyvom týchto faktorov sa zmení štruktúra materiálu a tesnenie prepúšťa chlad. Niekedy sa unaví a deformuje pri nesprávne doliehajúcich krídlach a okolo krídel prefukuje a netesní. V takom prípade je nutná jeho kompletná výmena. Vymeniť tesnenie vieme na všetkých druhoch okien z rôznych profilov a to odborne a so zárukou.

+ SIETE PROTI HMYZU

Nemenej dôležitou súčasťou okien sú aj sieťky proti hmyzu, ktoré pre okná predstavujú funkčnú a estetickú funkciu pri ochrane proti hmyzu. Montujeme siete z niekoľkých systémov podľa výberu a potrieb zákazníka.

NECHAJTE SI AJ VY SKONTROLOVAŤ VAŠE OKNÁ A DVERE​

JUH 1057/9, 09301 Vranov n. T.

+421 905 923 027

info@doorwin.sk